Wednesday the 3rd - Custom text here - Hostgator Coupon
  • Zaspokoimy ciekawość każdego malucha....

  • Przeniesiemy Twoje dziecko w krainę fantazji...

  • Nie zapomnimy o rozwoju fizycznym...

  • Dobrze przygotujemy do szkoły....

  • Zadbamy o jego zdrowie....

  • Dbamy aby nasze maluchy w ciekawy sposób poznawały świat...

Dnia 07.05.2019 nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w V Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu". Dzięki pomocy pani Krystyny Pieczulis wielkiego przyjaciela naszego przedszkola i wielokrotnej mistrzyni maratonów, w tym roku zorganizowaliśmy bieg w Hali Sportowej AZS UWM. Po rozgrzewce kolejno grupami dzieci przebiegły dystans 300 metrów co w sumie daje 61 km i 500m. Celem maratonu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Gościmy

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.