Wednesday the 3rd - Custom text here - Hostgator Coupon
  • Zaspokoimy ciekawość każdego malucha....

  • Przeniesiemy Twoje dziecko w krainę fantazji...

  • Nie zapomnimy o rozwoju fizycznym...

  • Dobrze przygotujemy do szkoły....

  • Zadbamy o jego zdrowie....

  • Dbamy aby nasze maluchy w ciekawy sposób poznawały świat...

W naszym przedszkolu realizujemy Innowację logorytmiczną pod tytułem " Muzyczna gimnastyka buzi i języka " opracowaną przez nauczycielki: mgr Sylwię Kulik- Dzik i mgr Beatę Wyłupską. Mowa w dużej mierze wpływa na ogólny rozwój dziecka i jego osiągnięcia w nauce. Logopedia jest nauką zajmującą się kształtowaniem prawidłowej mowy, zapobieganiem powstawaniu wad wymowy, likwidowaniem błędów i korekcją wad. Logorytmika polega na połączeniu terapii logopedycznej z rytmiką , aby oddziaływać na sferę słuchowo-ruchową dzieci. Zajęcia w naszym przedszkolu prowadzone są przez nauczycieli i logopedę w formie zajęć indywidualnych lub grupowych. Objęcie dziecka indywidualnymi zajęciami logopedycznymi wymaga zgody rodziców. Natomiast zabawy logopedyczne wspomagające rozwój mowy prowadzone są przez nauczycieli w grupach w ramach prowadzonej profilaktyki.

Gościmy

Odwiedza nas 289 gości oraz 0 użytkowników.